ВЕСТИ:
Почетна / вести / спорт / ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: 16 екипа пионира и петлића
ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: 16 екипа пионира и петлића

На  традиционалном позивном турниру у малом фудбалу, који је одржан прошлог  викенда у хали Спортског центра Осечина, учествовало је 16 екипа, по осам у конкуренцији пионира и петлића. Селекције београдског Партизана у обе категорије освојиле су прва места међу својим вршњацима.

У финалу пионири Партизана савладали су Школу фудбала Сењак из Ваљева са 3:1.Треће место припало је београдској Ади 1, која је у одлучујућем мечу победила Бродарца, такође из Београда (1:0).

Играч победничког тима Лазар Павловић проглашен је за најбољег на турниру, његов клупски друг Никола Штулић понео је титулу првог стрелца, док је најуспешнији голман Михајло Станић (Бродарац).

У финалу петлића Партизан је био бољи од домаћина ОФК Осечине 1 (6:0) и заслужено освојио прво место и у овој конкуренцији. Трећа је Ада 2, која је била успешнија од Бродарца (4:2).

Пехар намењен најбољем играчу стручни жири је доделио Велимиру Илићу (Партизан), најефикаснији петлић био је Вукашин Рабреновић (Ада 2), а најбољи голман Ђорђе Милосављевић (ОФК Осечина 1).

Турнир су и овог пута успешно организовали ОФК Осечина, Спортски центар, ОШ „Браћа Недић” и локална самоуправа.

Резултати:

Резултати – пионири: ОФК Осечина 1 – Раднички (Ваљево) 2:0, ОФК Осечина 2 – Сењак 0:1, Партизан – Ада 1 6:2, Бродарац – Ада 2 0:0, ОФК Осечина 1 – Партизан 1:4, ОФК Осечина 2 – Бродарац 0:1, Ада 1 – Раднички 1:1, Ада 2 – Сењак 0:4, ОФК Осечина 1 – Ада 1 0:1, ОФК Осечина 2 – Ада 2 0:7, Партизан – Раднички 1:1, Бродарац –Сењак 0:2.

За 5. место: ОФК Осечина 1-Ада 2 3:2, за 3. место: Бродарац – Ада 1 0:1, за 1. место: Партизан – Сењак 3:1.

Резултати – петлићи: ОФК Осечина 1 – Раднички 0:0, Партизан – Ада 1 7:0, ОФК Осечина 1 – Партизан 0:0, Ада 1 – Раднички 0:3, ОФК Осечина  1 – Ада 1 2:0, Партизан – Раднички 2:1; ОФК Осечина 2 – Јадар (Лозница) 0:1, Бродарац – Ада 2 0:0, ОФК Осечина 2 – Бродарац 0:1, Ада 2 – Јадар 1:1, ОФК Осечина 2 – Ада 2 0:3, Бродарац – Јадар 2:1; утакмица за 7. место: ОФК Осечина 2 – Ада 1 2:4, за 5. место: Раднички – Јадар 4:0; полуфинале: Партизан – Ада 2 3:0, ОФК Осечина 1- Бродарац 1:0; за 3. место: Бродарац – Ада 2 2:4 и финале: Партизан – ОФК Осечина 1 6:0.