VESTI:
Početna / vesti / sport / OKRUŽNA FUDBALSKA LIGA LIGA KOLUBARE: OFK Osečina – Trlić 2:1 (0:1)
OKRUŽNA FUDBALSKA LIGA LIGA KOLUBARE: OFK Osečina – Trlić 2:1 (0:1)

Osečina – Gledalaca: 400. Sudija: Viktor Marinković (Valjevo) 8. Strelci: Pavlović (autogol) u 69. i Radaković u 90+2 za OFK Osečinu, a Popović u 41. min. za Trlić. Žuti kartoni: Mrdaković i Pešić (OFK Osečina), Popović (Trlić).

OFK OSEČINA: Savić 7,5, Pešić 6, S. Jovanović 7, Radaković 7,5, Dunjić 6,5, P. Jovanović 7, Milošević 6,5, Sokoljanski 6, Benin 6, Mrdaković 6,5 (Pantelić 7), Bogosavljević 6 (Mladenović 7).

TRLIĆ: Rakić 5, Novaković 7, Pavlović 5,5, Jolačić 6,5, P. Ikonić 6, Ivanović 6, Stepanović 6, Popović 7,5, Novaković 6, (Milosavljević -), N. Ikonić 7, Cvijić 6,5.

Igrač utakmice: Nenad Radaković (OFK Osečina).

Odluka je pala u poslednjim trenucima nadoknade vremena. Višeminutnu opsadu gola gostiju, samo koji sekund pre sudijskog znaka za završetak meča, Radaković je sa ruba kaznenog prostora okončao snažnim šutem, a lopta je kroz mnogo nogu zatresla mrežu gostiju.

Trlić je prvo poluvreme rešio u svoju korist, posle autogola u nastavku bio je zadovoljan jednim bodom, ali je na kraju ostao praznih šaka. Ovog puta srećniji domaćini nastavljaju poteru za Zadrugarom iz Lajkovca u borbi za prvo mesto koje vodi u Zonu Drina. Posle 17. kola OFK Osečina je u zaostatku od pet bodova.

Tabela: … 2. OFK Osečina 17   12     2       3       42:10 (+32)             38

U nedelju, 6. aprila, OFK Osečina gostuje u Tularima.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA VALJEVO GRUPA ZAPAD: Milenko Pavlović (Gornje Crniljevo) – Ribnikar (Pecka) 2:2 (2:0)

Opštinski derbi u ovom rangu takmičenja završen je bez pobednika.

Tabela:

…      5. Milenko Pavlović        12     6       1       5       34:20 (+14)           19

6. Ribnikar                12     5       3       4       28:20 (+8)     18..

U subotu, 5. aprila Milenko Pavlović je gost ekipe Junior Novo Naselje, a u nedelju, 6. aprila, Ribnikar dočekuje Liplje.

GRADSKA LIGA VALJEVA: Borac – Zadrugar (Lopatanj) 0:2

Solidan prolećni start, bez poraza ekipa sa teritorije opštine Osečina u svim rangovima u kojima nastupaju, zaokružili su fudbaleri Zadrugara pobedom nad Borcem.

Tabela: … 10. Zadrugar    16     5       1       10     24:39 (-15)  16…

U 17. kolu Zadrugar je domaćin ekipi Pauna.